SEARCH
Pratite nas...

PREVENTIVCI – zdrav životni stil, unapređenje zdravlja, detoks programi

Naslovna Forumi Lečenje bolesti i saveti za očuvanje zdravlja PREVENTIVCI – zdrav životni stil, unapređenje zdravlja, detoks programi

Ova tema sadrži 3 odgovora, ima 2 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  ubatajica 1 godina, 6 meseci ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)
  • Autor
    Članci

ubatajica
    Učesnik

Postovanje.

Ja se nadam da sampogodila temu….

Posle decenija trovanja,presla sam na sirovu hranu i odmah se razbolela, temperatura, kasalj, nos zapusen i sve to smatram da je u redu, s obzirom da sam u istom danu ostavila kafu, cigarete, alkohol, secer, kuvano i hranu zivotinjskog porekla. Mnogo sam istrazivala pre toga, tako da mi to uospte nije bio neki stres na psihickoj bazi, ne jede mi se kuvano, ne unosi mi se nista otrovno, ali fizcki jeste…Hanim se dosta jako, unosim dosta voca ,natopljenih semenki, orasastih plodova , preko povrca za veceru.

Ja zivim u Kini i nisam u mogucnosti da dodjem do tinktura. Da li postoji neka koju mogu ja da napravim ili da kupim, da bih malo olaksala sebi ovj period, jer moram da radim.

Hvala Vam puno na inspiraciji!
    Srdacan pozdrav

Ovo što vam se desilo je posledica naglog prelaska na sirovu hranu i zbog toga je došlo do nešto jače
    detoksikacije organizma. To možemo nazvati i „krizom izlečenja“, otrovi u organizmu su se pokrenuli i jednostavno imuni sistem u tom kratkom periodu nije mogao da se izbori sa tim, a da ne dođe do oboljenja, pa je došlo do oboljenja i pojave simptoma.

Što se tiče same Kine, jedno znamo izbegavajte njihovu biljnu medicinu. Druga stvar, probajte da poručite proizvode ovim putem – https://www.herbdoc.com/ . Ne znamo kako to funkcioniše na relaciji KINA – SAD.
    Recepte za izrdau tinktura možete da nađete u knjizi dr Šulca – https://tinkturedrsulca.files.wordpress.com/2014/04/ricard_sulc-lecenje_neizlecivih_bolesti.pdf
    Ili nam se javite na mail pa možemo da vam ih pošaljemo (tinkture@yahoo.com).

Hvala vam na podršci. Tu smo slobodno nas pitajte za sve što treba.

Boško Mastilović

ubatajica
    Učesnik

Hvala Vam puno!

Gledanje 1 članka - 1 do 4 (od 4 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.