SEARCH
Pratite nas...

LEČENJE BOLESTI – programi, saveti

Naslovna Forumi Lečenje bolesti i saveti za očuvanje zdravlja LEČENJE BOLESTI – programi, saveti

Ova tema sadrži 2 odgovora, ima 2 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  Admin2 3 sedmice, 6 dana ranije.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)
  • Autor
    Članci

Admin2
    Glavni majstor

ZIKONE
    Učesnik

Poštovani,
    bolujem od ekstreno teškog oblika astme, 22 puta sam klinički liječen, dva puta sam prebolovao TBC, 10 puta sam imao dijagnostikovanu upalu pluća, fibrozne naslage i da ne nabrajam.
    Prije 35 godina sam imao prvi astmatični napad, a 5 godina kasnije mi je medicina dala dvije godine života (konzilijum od 9 naj boljih stručnjaka u BiH) i ljekari u Sremskoj Kamenici. Od tada sam se okrenuo alternativnom liječenju i sad sam čisti vegan, od prije nekih dva mjeseca. Puno se bolje osjećam ali u literaturi kuju nudi ovaj sajt jako šturo je opisano liječenje pa čak i u „Lečenje neizlečivih bolesti“, nekih dvije stranice. Dr. Schulz kaže da je to smiješno lako izliječiti. Bio bih presretan kad bih mogao dobiti malo više o svemu što treba da radim, terapijama, lijekovima, načinu prehrane da očistim ove naslge u plućima jer imam šlajma jako puno iako ne jedem mlijeko i mliječne proizvode niti bilo koju životinjsku hranu. Pijem sokove i trošim formule pluća, imuno1, imuno2, detoks, cirkulacija, super obrok, radim kupke toplo hladno. Radio sam čišćenje debelog crijeva petodnevni program, još nisam čistio jetru i uskoro ću.
    Nedavno sam saznao da sam naj teži pacijent u istoriji klinike Podhrastovi u Sarajevu. Kod ljekara nisam bio 10 godina i trošim neke medicinske lijekove u minimalnim količinama jer moram.
    Bio bih vam zahvalan na bilo kakvom savjetu ili uputi.

Hašim Ziad Kadrić
    Sarajevo

Admin2
    Glavni majstor

Ziade oprostite što ste dugo čekali na odgovor. Javite nam se na mail da dobijete kompletan program za lečenje. U njemu imate dnevni, sedmični raspored uzimanj preparata, koliko vam je čega potrebno, cena, kao i sve tačke programa objašnjene podrobno. Javite se na mail tinkture@yahoo.com i vrlo brzo ćete dobiti odgovor. Još jednom oprostite zbog čekanja.

Gledanje 1 članka - 1 do 3 (od 3 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.