SEARCH
Pratite nas...

LEČENJE BOLESTI – programi, saveti

Naslovna Forumi Lečenje bolesti i saveti za očuvanje zdravlja LEČENJE BOLESTI – programi, saveti

Ova tema sadrži 5 odgovora, ima 4 glasa i poslednji put je ažurirana od strane  a.sativum 1 sedmica, 6 dana ranije.

Gledanje 1 članaka - 1 do 6 (od 6 ukupno)
  • Autor
    Članci

Admin2
    Glavni majstor

ZIKONE
    Učesnik

Poštovani,
    bolujem od ekstreno teškog oblika astme, 22 puta sam klinički liječen, dva puta sam prebolovao TBC, 10 puta sam imao dijagnostikovanu upalu pluća, fibrozne naslage i da ne nabrajam.
    Prije 35 godina sam imao prvi astmatični napad, a 5 godina kasnije mi je medicina dala dvije godine života (konzilijum od 9 naj boljih stručnjaka u BiH) i ljekari u Sremskoj Kamenici. Od tada sam se okrenuo alternativnom liječenju i sad sam čisti vegan, od prije nekih dva mjeseca. Puno se bolje osjećam ali u literaturi kuju nudi ovaj sajt jako šturo je opisano liječenje pa čak i u „Lečenje neizlečivih bolesti“, nekih dvije stranice. Dr. Schulz kaže da je to smiješno lako izliječiti. Bio bih presretan kad bih mogao dobiti malo više o svemu što treba da radim, terapijama, lijekovima, načinu prehrane da očistim ove naslge u plućima jer imam šlajma jako puno iako ne jedem mlijeko i mliječne proizvode niti bilo koju životinjsku hranu. Pijem sokove i trošim formule pluća, imuno1, imuno2, detoks, cirkulacija, super obrok, radim kupke toplo hladno. Radio sam čišćenje debelog crijeva petodnevni program, još nisam čistio jetru i uskoro ću.
    Nedavno sam saznao da sam naj teži pacijent u istoriji klinike Podhrastovi u Sarajevu. Kod ljekara nisam bio 10 godina i trošim neke medicinske lijekove u minimalnim količinama jer moram.
    Bio bih vam zahvalan na bilo kakvom savjetu ili uputi.

Hašim Ziad Kadrić
    Sarajevo

Admin2
    Glavni majstor

Ziade oprostite što ste dugo čekali na odgovor. Javite nam se na mail da dobijete kompletan program za lečenje. U njemu imate dnevni, sedmični raspored uzimanj preparata, koliko vam je čega potrebno, cena, kao i sve tačke programa objašnjene podrobno. Javite se na mail tinkture@yahoo.com i vrlo brzo ćete dobiti odgovor. Još jednom oprostite zbog čekanja.

ivica81
    Učesnik

Postovani,pratim Vas sajt vec duze vreme i zanima me nesto.Dakle avgusta meseca sam isao na ultra zvuk abdomena,zbog bolova ispod desnog rebra i na tom snimku se vidi nesto,doktor kaze da je hemangiom na jetri velicine 50x 30 mm? e sad oni su mi dali uput za snimanje na skeneru. ja do dan danas nisam otisao da uradim taj snimak,jer se plasim da mi ne bude jos gore od skenera,jer na vratima pise zracenje.Da li moze da se izleci hemangiom i kakva je to izraslina,tj sta je uzrok nastanka? uzgred,pre 3 godine sam imao 115 kila i za jedno leto,prateci upustva sa sajta,citajuci knjige….smanjio sam na 95 kila….za vreme trajanja te dijete,kako vec da nazovem koristio sam sveze namirnice,sirove i ponesto kuvano…rezultati su odlicni,jer sam prezadovoljan…smanjio mi se krvni pritisak za 10 jednica a bio je 100/150 .batalio kafu,alkohol i hvala Bogu i uz vase savete meni je pomoglo.ALi brine me taj hemangiom,ne osecam stalno bolove,ali kad jedem nesto kaloricno,posto jos uvek nisam na 100 % na biljnoj hrani(porodica,prijatelji me gledaju bledo i ne veruju mi u ono sto sam probao i sto mi je pomoglo) osecam d ame ziga ispod desnog rebra. ja sam u pocetku mislio da nije zuc ili zucni kanali,ali isao sam na preglede kod lekara i nisu ustanovili i kasnije su mi dali uput na ultra zvuk i tamo su videli da imam to.
    Ivica
    Nis

Admin2
    Glavni majstor

Oprostite što ste tako dugo čekali na odgovor. Svakako da svaki vid zračenja nije dobar za organizam čoveka. Hemangiom jetre je najčešći primarni benigni (dobroćudni) tumor jetre, a sama jetra je organ gde se hemangiomi najčešće i javljaju. Hemangiom je krvni tumor građen od vaskularnih prostora, koji često liče na vene. Uzrok nastanka navodno nije ustanovljen, međutim smatramo da se radi o lošim životnim navikama. Dobro je da ste smršali i da ste promenili navike. Svakako biste trebali da radite program lečenja neizlečivih bolesti – program za lečenje jetre. Javite nam se na mail (tinkture@yahoo.com) pa ćemo vam poslati kompletan program u word-ovom dokumentu (10-15 str), gde imate opisano sve u detalje – dnevni raspored, sedmični raspored, sve tačke programa itd.

• Ovaj odgovor je promenjen 1 mesec ranije od strane  Admin2.

a.sativum
    Učesnik

Postovani,
    Zelim napraviti detox program jetre I bubrega. Da li je moguce dobiti detaljan dnevni plan da sham sto I koliko I u Koje Vreme piti.

Gledanje 1 članaka - 1 do 6 (od 6 ukupno)

Morate biti prijavljeni da biste odgovorili u ovoj temi.